۵ بارسایی در آستانه تمدید قرارداد در سال ۲۰۱۷

5 بارسایی در آستانه تمدید قرارداد در سال 2017
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

هدف بعدی بارسلونا تمدید قرارداد اینیستا، مسی، راکیتیچ، ترشتگن و لوییز انریکه است.


 

بدون عجله؛ این روشی است که بارسا برای تمدید قرارداد بازیکنان و کارد فنیش در پیش گرفته. آن ها به تمدید قرارداد بازیکنان مطمئن هستند و روی تمدید قراردادها دقیق عمل می کنند.

سران بارسلونا حالا بعد از تمدید قرارداد سه بازیکن کلیدی خود، یعنی نیمار و لوییز سوارز و سرخیو بوسکتس، حالا قصد دارند قرارداد ۴ بازیکن کلیدی دیگرانشان را تمدید کنند. تمدید قرارداد این ۴ بازیکن (اینیستا، مسی، راکیتیچ و ترشتگن) به علاوه سرمربی، کار چندان آسانی نیست. هر کدام از آن ها شروط و شرایط خاص خود را دارند.

به عنوان مثال، احتمالا قرارداد اولین کسی که در سال ۲۰۱۷ تمدید می شود، دروازه بان آلمانی باشد. همین طور احتمال تمدید قرارداد راکیتیچ هم به عنوان فرد دوم بالاست؛ این دو مشکل خاصی برای تمدید ندارند.

مسئله مهم برای تمدید قرارداد اما، لوییز انریکه است که فعلا عجله ای برای تمدید ندارد و همین موضوع مسئولان بارسا را نگران می کند.

اما مسئله اینیستا و مسی خاص تر و متفاوت تر است. باشگاه به دنبال این است که به بهترین بازیکن تاریخ فوتبال بیشترین دستمزد را بدهد. این موضوع بر هیچکس پوشیده نیست که مسی و بارسلونا با هم تکمیل می شوند و هر دوی آن ها به هم نیاز دارند. باشگاه برای این که لئو در نیوکمپ به فوتبالش ادامه بدهد، حاضر به انجام هر کاری است.

اما اینیستا؛ بارسلونا می خواهد شرایطی مانند ژاوی را برای او به وجود بیاورد. باشگاه می خواهد او تا هر وقت که می خواهد در بارسا به فوتبالش ادامه بدهد. به این ترتیب او می تواند اگر خواست در بارسلونا بازنشست شود یا به باشگاه دیگری برود. قرارداد کاپیتان با بارسلونا مادام العمر خواهد بود.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *