لوییز انریکه: بازگشت اینیستا خیلی مهم است / سرنوشت لالیگا در ماه دسامبر تعیین نمی شود

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

لوییز انریکه، سرمربی بارسلونا پیش از ال کلاسیکوی فردا، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی حاضر شد و درباره ی این بازی با خبرنگاران گفت و گو کرد.


درباره ی ال کلاسیکو

این اولین ال کلاسیکوی من نیست. قبلا هم به عنوان مربی و هم به عنوان بازیکن مقابل آن ها قرار گرفته ام. کنترل احساسات بسیار مهم است.
در بازی مثل این، کوچک ترین اتفاق می تواند وضعیت جدول را تغییر دهد. ال کلاسیکو فرصتی است که در جدول به رئال مادرید نزدیک تر شویم. نه چیز بیشتری.

بازی فردا سرنوشت لالیگا را تعیین نمی کند. با وجود اهمیت این بازی، ما متوجه شده ایم که سرنوشت لالیگا در ماه دسامبر تعیین نمی شود. در ال کلاسیکو، فرقی نمی کند اختلاف امتیاز ۱، ۲۵ یا حتی ۱۰۰ باشد. این یک بازی متفاوت است.

 مصدومیت ها

شنیدن خبر رهایی بازیکنان از مصدومیت همیشه خوب است. مخصوصا اینکه آن بازیکن اینیستا باشد. نمی توانم انگیزه دادن اینیستا به بازیکنان را چگونه به شما توضیح بدهم. ولی می دانم بازگشت او خیلی مهم است.

پیکه و آلبا هم به صورت عادی تمرین کردند و می توانند فردا بازی کنند.

هواداران

بازی کردن مقابل هوادارانمان به ما این انگیزه را می دهد که مقابل یک حریف سر سخت به خوبی بازی کنیم. این یک بازی خاص است و می خواهیم آن ها را خوشحال کنیم. انتظار دارم ۱۰۰ هزار نفر فردا ما را تشویق کنند.

سبک بازی حریف

مقابل رئال مادرید زیدان بازی می کنیم. تیمی هماهنگ و سازمان یافته که برای خطرناک بودن نیازی به حفظ توپ ندارد. فکر نمی کنم آن ها نسبت به بازی فصل بازی متفاوتی ارائه کنند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *