لوییز انریکه پس از پیروزی تیمش در دربی کاتالونیا، در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی شرکت کرد.


بازیکنان

همه ی ما که امروز در نیوکمپ بودیم از استعداد طبیعی بازیکنان و کارهای باورنکردنی که انجام دادند شگفت زده شدیم؛ آن ها باعث شدند ما از این ورزش لذت ببریم.

 

سال نو

سال ۲۰۱۷ با چالش های هیجان انگیز و رویای فتح سومین لالیگای متوالی، خواهد آمد. کار سختی است، اما ما خوش بین هستیم؛ چونکه با بازیکنان و نیرویی که در اختیار داریم، پتانسیل قهرمانی دوباره را داریم.

 

درباره بازی

اتفاقات بازی طوری که دوست داشتیم رقم خورد. اسپانیول در زمین خودش حضور داشت و می خواست از ضد حملات استفاده کند؛ آن ها نشان دادند که چرا در بازی های خارج از خانه انقدر خوب بوده اند و با ۱۰ بازیکن به علاوه دروازه بانشان دفاع می کردند و همین موضوع گردش توپ را سخت می کرد.

در نیمه دوم شانس های زیادی برای گلزنی به وجود آوردیم و شاهد یک بازی تماشایی از سوی بازیکنانمان بودیم؛ به خصوص لئو. شما نمی توانید از ستایش او دست بردارید.

 

بازیکنانی که به تعطیلات می روند

۴ بازیکن وجود دارند که از همین الان به تعطیلات سال نو می روند؛ مسی، سوارز، نیمار و پیکه. آن ها در بازی پنج شنبه شب کوپا دل ری حضور نخواهند داشت و به تعطیلات می روند. با توجه به یک فصل طولانی، فکر می کنم این استراحت برای آن ها لازم باشد.

 

لالیگا

هنوز بازی های زیادی باقی مانده و ما به ادامه مسیر خوشبین هستیم.

 

بازی نکردن ایوان راکیتیچ

او بنا به دلایل فنی و تصمیم من بازی نکرد.